Xodimlarning ro`yhati



 

       

 

BMT Doimiy Rahbarining va BMTTD Doimiy Vakilining Xizmati

       
Stefan Prisner BMTning O`zbekistondagi Doimiy vakili, BMTTDning O`zbekistondagi Doimiy vakili    
       
Farid Garakhanov BMTTDning O`zbekistondagi Doimiy vakilining O`rinbosari      
       
Ziyodullo Parpiev Maslahatchi-Iqtisodchi ziyodullo.parpiev@undp.org Ext:129
       
Hurshid Rustamov BMT muassasalri faoliyatini muvofiqlashtirish masalalari bo'yicha hurshid.rustamov@undp.org Ext:139
       
Shakhnoza Aslanova BMT/BMTTDning O‘zbekistondagi Doimiy vakili/O‘rinbosari yordamchisi 
shakhnoza.aslanova@undp.org Ext:105
       
       

BMTTD Doimiy Vakil O`rinbosarining Xizmati

       
Laylo  Fotikh Jamoatchilik bilan ishlash bo`yicha mutaxassis laylo.fotikh@undp.org Ext:182
       
Anvar Meliboev Hamkorlik aloqalarini rivojlantirish bo‘yicha mutaxassis anvar.meliboev@undp.org Ext:158
       
Saidkasim Sakhipov Hamkorlik aloqalarini rivojlantirish bo‘yicha milliy maslahatchi

saidkasim.sakhipov@undp.org Ext:116
       
Ulugbek Khudayarov Tarjimon ulugbek.khudayarov@undp.org  
       
       

Iqtisodiy Boshqaruv Bo`limi

       
Sherzod Akbarov Iqtisodiy Boshqaruv Bo`limi Boshlig`i sherzod.akbarov@undp.org Ext:107
       
Elvira Izamova Dastur Mutaxassisi elvira.izamova@undp.org Ext:189
       
Kamila Dadabaeva Dastur assistenti kamila.dadabaeva@undp.org Ext:131
       
Zarif Jumaev Dastur koordinatori zarif.jumaev@undp.org Ext:124
       
Kamolkhon Inomkhodjayev Dastur Mutaxassisi kamolkhon.inomkhodjayev@undp.org Ext:128
       
       

Atrof Muhit va Energiya Bo`limi

       
Abduvakkos Abdurahmanov Аtrof muhit va energiya bo`limi boshlig`i abduvakkos.abdurahmanov@undp.org Ext:127
       
Rano Boykhanova Iqlim o`zgarish bo`yicha dastur mutaxassisi rano.baykhanova@undp.org Ext:163
       
Darkhon Abutalipov
Dastur Mutaxassisi darkhon.abutalipov@undp.org Ext:244
       
Dilnora Xakimova Assistent dilnora.khakimova@undp.org Ext:246
       
       

Samarali Boshqaruv Bo`limi

       
Aziza Umarova Bo`lim Boshlig`i aziza.umarova@undp.org Ext:155
       
Emiliya Asadova Dastur mutaxassisi emiliya.asadova@undp.org Ext:154
       
Alisher Nurmuratov Katta klerk alisher.nurmuratov@undp.org Ext:186
       
Guzal Adilova Loyiha mutaxassisi guzal.adilova@undp.org Ext:139
       
Liya Perepada Dastur assistenti liya.perepada@undp.org Ext:118

     
Azizkhon Bakhadirov Qonun masalalar bo'yicha mutaxassis azizkhon.bakhadirov@undp.org Ext:143
       
Murod  Saidakhmedov Boshqaruv islohotlari bo'yicha milliy maslahatchi    
       
       

Operatsion Boshqarish

       
Shavkat Muminov Doimiy Vakilning ma`muriy masalalar bo`yicha maslahatchisi/ Ma`muriy Markaz Menejeri shavkat.muminov@undp.org Ext:115
       
       

Moliya Bo`limi

       
 Hurshid Kalandarov Moliya bo`limi boshlig`i hurshid.kalandarov@undp.org Ext:136
       
Firuza Djalilova Moliya bo`limi mutahassisi firuza.djalilova@undp.org Ext:133
       
Gulbakhor Abdurakhmanova Moliya bo`limi assistenti gulbakhor.abdurakhmanova@undp.org Ext:149
       
Saidakhon Musaeva Moliya bo`limi assistenti saida.musaeva@undp.org Ext:112
       
Jahongir Jorayev Moliyaviy masalalar bo‘yicha mutaxassis
jahongir.jorayev@undp.org Ext:209
       
Rustam Mamadjanov Moliya bo`limi assistenti   Ext:120
       
       

Kadrlar Bo`limi

       
Liliya Zakharova Kadrlar bo'limi boshlig`i liliya.zakharova@undp.org Ext:160
       
Viktoria Khasanova Kadrlar bo'limi assistenti viktoria.khasanova@undp.org Ext:195
       
Nodira Irgasheva Kadrlar bo'limi klerki nodira.irgasheva@undp.org Ext:147
       
Ugiloy Juraboeva Kadrlar b`olimi assistenti

ugiloy.juraboeva@undp.org Ext:159
       
Jasurbek Shukurov Kadrlar bo`limi assistenti

jasurbek.shukurov@undp.org Ext:191
       
       

Haridlar Bo`limi

       
Sanjar Rahimov Ta`minot bo`limi boshlig`i sanjar.rahimov@undp.org

Ext:160
       
Murod Ruziev Ta`minot bo`limi assistenti murod.ruziev@undp.org Ext:113
       
Mukhayyo Khasanova Ta`minot bo`limi assistenti mukhayyo.khasanova@undp.org Ext:210
       
Jamshid Umarov Ta`minot bo`limi mutahassisi jamshid.umarov@undp.org Ext:192
       
       

Mamuriy Bo`lim

       
Odiljon Iskandarov Ma’muriy bo`limining boshlog`i odiljon.iskandarov@undp.org Ext:156
       
Abdulaziz Kadirov Ma’muriy/logistika masalalari bo‘yicha yordamchi 
abdulaziz.kadirov@undp.org Ext:134
       
Nilufar Nurmukhamedova Ma’muriy/logistika masalalari bo‘yicha yordamchi 

nilufar.nurmukhamedova@undp.org Ext:185
       
Rustam Yanbukhtin Katta haydovchi
rustam.yanbukhtin@undp.org Ext:126
       
Alexander Kozlovskiy Haydovchi/logistika masalalari bo‘yicha mutaxassis
alexander.kozlovskiy@undp.org Ext:126
       
Umid Ermanov Ma’muriy/logistika masalalari bo‘yicha yordamchi 
umid.ermanov@undp.org Ext:130
       
Shohista Hadjieva Arxivarius/aloqa masalalari bo‘yicha mutaxassis
shohista.hadjieva@undp.org Ext:200
       
 Shakida Umarova Maishiy xizmat xodimi 
  Ext:125
       
Askar Aripdjanov Maishiy xizmat xodimi   Ext:187
       
       

AKT Bo`limi

       
Olimjon Bakirov AKT bo`lim boshlig`i olimjon.bakirov@undp.org Ext:111
       
Ruslan Fakhrutdinov

AT masalalari bo‘yicha yordamchi 
ruslan.fakhrutdinov@undp.org Ext:123
       
       

Maishiy xizmat xodimlari

       
Khalima Turgunova      
       
       

Xavfsizlik xizmati

       
Kadirjon Supiev Qo‘riqchi
kadir.supiev@undp.org Ext:161, 162